Biznes? Może działania w Sieci?

Posted on 07/11/2019 7:44am

Internet naprawdę zmienił nasze życie, co do tego zagadnienia nie ma żadnych wątpliwości. Okres lat dziewięćdziesiątych wydaje się w tym pojmowaniu bardzo odległy. dowiadywaliśmy się z telewizji i gazet, nie było własnych internetowych mediów|. Dzisiaj zaś każdy może mieć blog lub kanał video i dotrzeć tym sposobem do szerszego grona ludzi. Wiele osób już z tej możliwości skorzystało i zarabia dzięki temu fajne pieniądze.
O jakich sprawach można pisać na blogu, o czym można mówić na swoim kanale video. Odpowiedź jest prosta. O wszystkim.

Gdy zainteresował Cię opisany problem, poznaj serwis szkolenie dla managera, gdzie znajdziesz obszerne info. Poszerz swoją wiedzę.

Dosłownie, nie ma w tym temacie ograniczeń. Najlepiej sobie jednak radzą blogi, na jakich podejmuje się temat świata mody. Czyli porady, jak się ubrać, co zrobić, żeby modnie wyglądać, co jest w danym okresie trendy i dlaczego nie powinniśmy ubierać niektórych ubrań.
Adres url
Author: Descrier
Source: http://www.flickr.com
Dobrym przykładem w tej dziedzinie jest blog Kasi Tusk. Faktem jest, iż dzięki znanemu nazwisku nie musiała ona zabiegać o rozgłos, bo każdy chciał sprawdzić co ta „Tuskowa” tam pisze, jednak analizując ruch na stronie (ilość wiernych i powracających stale fanów), powinniśmy przyznać, że ten blog się po prostu obronił.

Jeśli mówimy o kanałach video to przede wszystkim szeroko pojęta kwestia stylu życia. Wiele młodych dziewczyn pokazuje tam przykładowo solidny szampon (przykłady) czy brylantynę, solidną odżywkę lub ciekawy makijaż. Zwróciły na to uwagę wielkie firmy, które produkują rzeczy, które są spójne z tymi videoblogowymi kanałami i teraz w zamian za reklamę na tego typu videoblogu (opisanie danego produktu, raczej przychylnie) taka blogerka dostaje albo sam produkt, albo nawet wypłatę.

Bardzo znane są blogi eksperckie, najczęściej dotyczące nowych mediów, lecz nie tylko. Cenieni są blogerzy i videoblogerzy, którzy podejmują temat nowych technologii. Dostają od różnych firm ,przykładowo, do przetestowania tablet lub smartfon (a także inne nowości) i opisują je, wymieniając po kolei zalety i minusy. Bardzo dobrze sobie radzą videoblogerzy, którzy rozwijają swoje programy rozrywkowe czy satyryczne. Na przykład, jest jeden gość, który ucieka przed policjantami albo jeździ na tyłach tramwaju, i to oczywiście wszystko nagrywa, aby później zaprezentować to w Sieci. Inny zaczepia ludzi na ulicach zadając strasznie głupie pytania. Ludzie to oglądają, bo jest to darmowa i śmieszna rozrywka, a że głupia, no tak jest dość idiotyczna, ale czy zawsze powinniśmy oglądać poważne rzeczy?Tags: technologia, firmy