Czy warto inwestować pieniądze w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Posted on 01/01/2019 7:21am

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nieznanym. W dziejach naszej planety wielokrotnie gospodarka odczuwała okres burz gospodarczych. Biznesmeni tracili przedsiębiorstwa, robotnicy martwili się o los najbliższych. Historia dowiodła, że w minionych wiekach zwykle sprawdzały się te same metody inwestycyjne. Otóż nieruchomości zawsze były stabilną lokatą kapitału, która dawała bezpieczeństwo.
Budowa nowego osiedla
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Należy w czasie kryzysu lokować pieniądze w nieruchomości, bo są one gwarantem bezpiecznej inwestycji. Lokata w papiery wartościowe nie daje tego komfortu.

Te wpisy ze strony (http://bryksy.pl/), które znajdziesz po kliknięciu na ten odnośnik bez dwóch zdań będą pomocne - są one godne polecenia i mogą Cię mile zadziwić.

W momencie niepewności gospodarczej dwa instrumenty ekonomiczne zwyżkują, gdy inne spadają. Owymi narzędziami oprócz nieruchomości są również złoto - idź do serwisu - i srebro. I faktycznie dostrzega się obecnie wzrost wartości złota i srebra. Ktoś kto kilka lat temu zainwestował w te metale, to obecnie mógłby się weselić znacznym dochodem. Aktualnie wartość nieruchomości idzie w dół. Wiele interesujących informacji jest tu: linkuję.
Toteż w tym momencie nastał dobry czas, aby je nabyć po bardzo niskich cenach. Właściciele nimi handlują, ponieważ często potrzebują pieniędzy. Tak oto tworzą się na rynku ciekawe okazje. Ekonomiści zapowiadają, że za kilka lat ceny mieszkań pójdą w górę. Jest to związane z cyklami gospodarczymi, które powtarzają się nieustannie w historii. Otóż teraz złoto i srebro zwyżkują, ale gdy uzyskają swój najwyższy pułap, to znowu zaczną iść w dół. Wtedy również ceny nieruchomości zaczną zwyżkować. Dlatego w tym momencie jest korzystny moment do zakupu własnej nieruchomości (zobacz więcej).


budowa
Author: SPÖ Presse und Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty na sprzedaż Wrocław jawią się jako świetna okazja inwestycyjna - oferta apartamentów na sprzedaż z Wrocławia. Za sprawą ulokowania w nie kapitału można nie tylko uratować się przed nieuchronnym obniżeniem wartości pieniądza, ale także zadbać o przypływ gotówki. Wszakże nabycie mieszkania we Wrocławiu umożliwia chociażby wynajem pokojów studentom, którzy przyjeżdżają ze wszystkich zakątków kraju. Gdy decydujemy się na zakup mieszkania we Wrocławiu, to warto także zadbać o to, aby umożliwiało wypoczynek na świeżym powietrzu. Mieszkanie z ogródkiem Wrocław jest świetną możliwością nie tylko kupna własnego mieszkania, ale również zapewnienia sobie skrawka zieleni, który umożliwi ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku.

Tags: mieszkania, nieruchomości