Magazyn BHP oraz firma wynajmująca sprzęt budowlany w Szczecinie.

Posted on 17/12/2019 7:37am

Opis hurtowni bhp oraz przedsiębiorstwa, wynajmującego sprzęt budowlany w Szczecinie. Hurtowania BHP Szczecin prowadzi bogatą ofertą odzieży ochronnej i roboczej. W asortymencie znajdują się produkty gwarantujące bezpieczeństwo osób pracujących przed realnie występującymi zagrożeniami na danym stanowisku pracy.

hurtownia BHP
Source: http://empak.com.pl/
Na to co oferuje sklep BHP składają się artykuły, które mają i wykonane zostały z trwałych materiałów. Dzięki takim właściwościom mogą przez długi okres służyć użytkownikom, gwarantując optymalną ochronę oraz komfort. Na bieżąco obserwujemy zmiany w tej dziedzinie i wprowadzamy rozwiązania, które odpowiadają aktualnym przepisom bhp oraz przeciwpożarowym. Oferujemy odzież roboczą, rękawice, buty, środki do ochrony oczu, głowy, słuchu, sprzęt przeciwpożarowy (przekonaj się co proponuje Mercor Group) i chroniący przed upadkiem.

Koncentrujemy się na całościowym wyposażeniu osób pracujących w najwyższą jakość produktów ochronnych oraz preparatów ochrony indywidualnej, dobranych optymalnie do realnie występujących zagrożeń na danym stanowisku. Dążymy do osiągnięcia pełni profesjonalizmu w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim osobom, które wykonują wszelakie prace – niezależnie czy jest to pracownik w przemyśle hutniczo - górniczym, zakładzie rzemieślniczym, czy też jest to osoba wykonująca prace domowe. Odznacza nas uczciwość, solidność i rzetelność. Pragniemy by osoby robiące zamówienia w naszym przedsiębiorstwie, zadowolone powracały do nas w przyszłości, dlatego proponujemy dobre warunki (zobacz kredyt hipoteczny warunki uzyskania) współpracy i zapewniamy profesjonalną obsługę.

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO w Szczecinie wypożycza sprzęt budowlany, kontenery, rusztowania oraz podesty robocze. Współpraca ze znanymi dystrybutorami agregatów i urządzeń pozwala nam oferować sprzęt wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie, wydajny oraz prosty w obsłudze. Misją przedsiębiorstwa jest zaopatrzenie klienta w nowoczesny sprzęt, który wykona najbardziej żmudne zadania na placu budowy oraz sprosta wymaganiom odbiorcy.

Asortyment, jakim dysponujemy, łatwa do dojazdu lokalizacja, pomoc w doborze stosownego wyposażenia oraz konkurencyjna oferta z pewnością zadowolą najbardziej wybredne gusta. Swoją działalnością obejmujemy głównie Szczecin i okoliczne miejscowości. Długoletnia praktyka pozwala nam trafnie rozpoznawać potrzeby naszych odbiorców. Zawsze jesteśmy skorzy do pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu i służymy fachową radą w zakresie korzystania z różnorodnych narzędzi dostępnych w naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych.

Tags: buty, towar, asortyment, zamówienie, klienta