Młody i bardzo szybko zdobywający na popularności produkt finansowy.

Posted on 08/03/2019 7:29am

Na rynku finansowym co chwilę pojawiają się odkrywcze oferty produktów. Kuszą nas promocjami, wizjami na lepszą przyszłość. Banki a także różne spółki z segmentu finansowego wyprzedzają się w wynajdywaniu innych wyrobów. Jeszcze kilka lat temu konto bankowe, karta bankowa i różnego typu transfery były płatne. Równocześnie z pojawieniem się konkurencji w sektorze duża część tych produktów zaczęła tanieć.


banknot polski
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Obecnie w połowie banków wszystkie te produkty są darmowe. Oczywiście warunkiem jest to, że wypłata przelewana jest właśnie na to konto bankowe. Jednak nawiązując do coraz to nowszych produktów. Jednym z owych wyrobów może być Lokata Bezkarna. Wyrób ten od samego początku skierowany do tzw klasy średniej- osób indywidualnych jak i posiadających działalność gospodarcza. Atutem jest to, że wpłacając pieniądze, dzielone są one pół na pół. Połowa pieniędzy idzie na oprocentowanie 5% a kolejna część na 3 %.

Jednakże oferta ta przeznaczona jest dla nowych nabywców. Tzn, dla tych, jacy zakładają konto w danym banku. I tutaj mamy także jeden postulat: otóż złożenie konkluzji o Lokacie Bezkarnej musimy dokonać góra do m-ca czasu od dnia założenia konta bankowego.

Zaciekawił Cię nasz post oraz zawarte tu watki? Nowe informacje ze strony (https://www.kredytyeksperio.pl/oferta-hipoteczna/pozyczki-hipoteczne/) czekają na pod podanym linkiem. Zapraszamy!

Kapitalizacja odsetek w tego typu lokacie następuje na koniec każdego z okresów, na jaki zdeponowaliśmy swoje oszczędności.

Najłatwiej ujmując w sytuacji lokata Bezkarna jest to: pierwszy okres to 3 m-ce, tymczasem druga część to 9 m-cy. Po zakończeniu okresu pierwszego umieszczania, pieniądze wpływają na konto wraz z zdobytymi odsetkami. Druga część deponowanych pieniędzy stale pracuje na drugiej lokacie do sfinalizowania drugiego okresu. Po jego zakończeniu środki, w przypadku pierwszej lokaty wpływają na nasze konto bankowe - Zobacz więcej: czytaj tutaj (czytaj tutaj).


konto bankowe
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Najmniejsza suma, jaką należy składać w banku (oczywiście to zależy od banku, ale zazwyczaj te sumy są podobne) to 1000 złotych, a najwyższa kwota to 500000 złotych. Przeważnie podanie na otwarcie Lokaty Bezkarnej jesteśmy w stanie wnieść za pomocą elektronicznego konta oraz tradycyjnie w banku. Lokowanie oszczędności na tego typu lokacie jest wyjątkowo pewne , co bardzo przyciąga nowych nabywców do ich otwarcia. Lokata Bezkarna cieszy się w zawrotnym tempie rosnącą renomą.

Tags: oferty, konto, propozycje, kwota, suma