Jakie plusy niesie z sobą zatrudnienie w dużej firmie?

Posted on 09/09/2020 7:29am

W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie służy ani znalezieniu idealnej posady, ani rozwojowi zawodowemu. Wiele osób bez skutku szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, często nie są z niej zadowoleni.


Jeszcze parę lat wstecz praca w korporacji oznaczała bezosobowość, brak poszanowania do
ochroniarz
Author: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Source: http://www.flickr.com
podwładnego oraz wiele pracy za niskie wynagrodzenie. Czy w tym względzie coś uległo zmianie?

Aktualnie duże przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku stanowią głównych zatrudniających. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, stanowi tutaj świetny przykład dobrego pracodawcy, u którego opłaca się zawalczyć o etat. Firma funkcjonuje na krajowym rynku od ponad 20 lat i obecnie jest jednym z głównych pracodawców w kraju. Nie ma racji ten, kto uważa, że praca w Solid Security to tylko praca (https://bhp-online.com/ocena-ryzyka-zawodowego-wiertacz-odwiertow-eksploatacyjnych-i-geofizycznych-p6094/) dla ochroniarzy. Firma ma bardzo rozwinięte struktury wewnętrzne, zatrudnia handlowców, pracowników biurowych, a w kwestii ochrony także nie ogranicza się do jednego rodzaju stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, rozpoznawalną w całym kraju firmą, otrzymujemy wiele korzyści, wśród których obowiązkowo należy wymienić szanse na rozwój personalny, możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz jasno wytyczoną ścieżkę kariery zawodowej, przewidującą awanse.

Praca w Solid Security to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób, które poszukują pierwszego zatrudnienia i pragną zdobyć doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z imponującym doświadczeniem, które pragną dalej się rozwijać, zajmując coraz to bardziej odpowiedzialne stanowiska. Ze względu na to, iż firma posiada dużą renomę na ogólnopolskim rynku, a wewnętrzny proces rekrutacji pozwala przyjąć wyłącznie najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa znacznie podwyższa wartość rynkową pracownika. Opłaca się zatem już w czasie nauki pomyśleć o swojej przyszłości i zgłosić się do programu praktyk.


pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych korporacjach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, rozmaite szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przyczyniają się do tego, że pracownicy firmy dobrze się znają – to ważne, bowiem aby całe przedsiębiorstwo dobrze działało, konieczna jest dobra kooperacja poszczególnych jego sektorów.

Tags: PRacownik, korporacja, pracodawca, CV