Reklama na telebimie, czyli jak efektywnie zyskać sympatię nowych nabywców

Posted on 05/08/2019 12:06pm

Każdy kto chociaż jeden jedyny raz usiłował zmagać się z niełatwym działaniem, jakim pozostaje prowadzenie własnego zakładu czy sklepiku bądź małego straganu na sąsiednim targu, ten dobrze wie, że nie jest to lekki kawałek chleba.


reklamy
Author: Alex Goodkind
Source: http://www.flickr.com
Usługobiorcy stają się coraz bardziej bezkompromisowi i za niską cenę pragnęliby kupić jak najlepszy artykuł lub produkty w większej liczbie. Nie bez jakiegokolwiek znaczenia jest również konkurencja, która niekiedy oferuje asortyment o niebo bogatszy, a nawet w niedużych cenach.

Kiedy zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to nie namyślaj się tylko odwiedź ten link, a znajdziesz tutaj pokrewne, ciekawe informacje na ten temat.

Stąd wielu handlarzy wpisuje w Google np. frazę telebim raszyn aleja krakowska i liczą, że w ten prosty, ale i jednocześnie dość kosztowny, sposób wyprzedzą konkurentów.
Reklama na telebimach, identycznie jak w przypadku bilbordów, musi zostać właściwie obmyślana - w przeciwnym przypadku taka forma promocji nie przyniesie spodziewanych wyników. Oszczędność przekazu bywa tutaj kluczem do sukcesu. Przecież telebim zwraca na siebie uwagę już samą prezencją, a informacje o konkretnej firmie są pokazywane tylko przez chwilę.

Zainteresował Cię wpis tekst? To przejdź do oferty dobry adwokat wrocław, aby zaznajomić się z ciekawymi info na omawiany temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Z jednej strony wyrazistość jest już zapewniona w samej formie przekazu, a z drugiej jaśniejące tablice przykuwają wzrok każdego pieszego.
Jeżeli któryś z finansistów zechce promować się w taki sposób, to jest zmuszony również wybrać właściwą dla siebie lokalizację, tzn. idealną sytuacją byłaby taka, aby reklama na telebimie trafiała do dokładnie określonego klienta. Dla przykładu, do centrów handlowych przychodzą całe rodziny, więc telebim zamontowany nieopodal wejścia powinien przedstawiać opracowane oferty dla tego rodzaju klientów - .


To rzecz jasna sytuacja czysto teoretyczna, lecz sprawa lokalizacji nadal jest niezwykle istotna.
Jeżeli weźmiemy pod lupę hasło telebim raszyn aleja krakowska, to błyskawicznie powinniśmy sobie uświadomić, że takie miejsce jest w miarę uniwersalne - każdego popołudnia głównymi szosami miast przejeżdżają setki, o ile nie dziesiątki tysięcy pojazdów, w których przemieszczają się potencjalni usługobiorcy w różnym wieku i o różnym statusie. Nie ma zatem żadnej potrzeby, aby nazbyt długo zastanawiać się, czy taka lokalizacja jest odpowiednia. Zresztą agencje reklamowe troszczą się o to, żeby telebimy znalazły się w tak zatłoczonych miejscach.

Tags: Produkty, klient, towary, agencje reklamowe