W dzisiejszych czasach spółki nie działają już bez specjalistycznych systemów, które sprawują kontrolę nad rachunkami

Posted on 26/10/2020 8:15am

Zapewne istnieją jeszcze niewielkie spółki, które administrują każdą dokumentację wyłącznie w sposób ręczny i nie używają żadnych kadrowych albo fakturowych programów.
Jednak, coraz większa rzesz firm przychyla się ku takim rozwiązaniom, ponieważ całkowicie upraszczają pracę i oszczędzają czas.


Pacjentka
Author: Ninian Reid
Source: http://www.flickr.com


Na przykład elektroniczny obieg faktur to w dzisiejszych czasach coś zupełnie normalnego. Tego rodzaju zarządzanie fakturami zna prawie każdy buchalter. Taki sposób sprawia, że pracuje się wygodniej i szybciej.

Ten wpis wydał Ci się ciekawy? Masz chęć na następne posty? Zatem nie ociągaj się i kliknij po więcej (http://inito.pl/uslugi-ksiegowe/) w ten link.

Jeśli szukamy którejś konkretnej faktury, to mamy możliwość ją odszukać w systemie po dowolnej frazie - logo firmy, sumie końcowej, wykonanej usłudze albo NIP-ie. System taki umie także wyciągać informacje ze skanów rachunków. Jest to duży plus, ponieważ danych nie musimy już przepisywać ręcznie. A jak wszyscy zdajemy sobie sprawę - mogą wówczas przytrafić się opłakane w skutkach pomyłki - nikt przecież nie lubi kontroli ze Skarbówki.


Elektroniczny obieg faktur mamy możliwość też połączyć bezpośrednio z SAP albo SAFO. Pozwala też na wirtualne dodawanie komentarzy przez różne działy i akceptowanie planów i ich kosztów przez prezesa. Jest też dobrym sposobem na kontrolowanie terminów uiszczania opłat oraz wskazanie osoby, która bezpośrednio odpowiada za powstałe błędy.
Wszystko odbywa się w internecie, toteż oszczędzamy papier.

Zajrzyj na moje hiperłącze - tam oczekuje na Ciebie następna dawka rewelacyjnych postów. Nie odkładaj tego na później! Będzie fajnie, jeżeli zostawisz swą opinię.

Troska o przyrodę jest dzisiaj tematem dość popularnym. Trzeba więc włączać się w nowy nurt.

Tags: logo, sieci, informacje, koszt