W jaki sposób efektywnie wykorzystać reklamę outdoorową aby przyciągnąć atencję konsumentów?

Posted on 09/06/2020 8:14am

W świecie szalonej rywalizacji oraz niezwykle dużej ilości firm, które mają do zaproponowania najróżniejsze produkty, aby przyciągnąć uwagę klientów liczy się interesujący koncept oraz właściwie dopasowana forma przekazu.
Obok tradycyjnie pojmowanej reklamy w mediach tj. chociażby tygodniki opinii bądź też telewizja, w dalszym ciągu efektywną formą bITwy o skupienie klienta są reklamy outdoorowe.


billboardy wejherowo
Author: Sterling College
Source: http://www.flickr.com


Tego rodzaju przykład marketingu ma charakter zewnętrzny, czyli jest umieszczany w przestrzeni publicznej - na ulicach, murach, autobusach etc..

W przypadku kiedy musisz odnaleźć poza tym także inne dodatkowe informacje na omawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.progresdisplays.pl/), do którego link jest w tym miejscu.

Jest to jedna z jej bardzo dużych zalet - reklama zewnętrzna jest obecna ciągle i tak samo jest w stanie oddziaływać na klienta. Biorąc pod uwagę gabaryty tego typu form przekazu treści reklamowej, jesteśmy bardzo widoczni dla każdego przechodnia. Jest to zatem dobra forma wyróżnienia się na tle innych firm, jakie inwestują w klasyczny przekaz. Dodatkowo reklama outdoorowa jest w stanie przybierać niezwykle kreatywne formy oraz może być dopasowana do otaczającej ją przestrzeni publicznej. Z tego też powodu wciąż możemy spotkać tego rodzaju reklamy w mniejszych i większych miastach Polski. I tak na przykład jeśli chodzi o billboardy Wejherowo czy też inne nadmorskie kurorty mają możliwość zaistnieć w oczach mieszkańców pozostałych miast poprzez kreatywną reklamę zewnętrzną.

Poszukujesz analogiczne materiały, ale trafiłeś w ślepą uliczkę? Jeżeli tak, to zalecam ten tekst (https://instytutdp.com/) - naprawdę należy wziąć go pod lupę.

Częstokroć wykorzystuje się personalizowany przekaz w zależności od tego w jakiej części Polski umieszczamy dany billboard ---> ile jest billboardów w Wejherowie.
Świetnym przykładem reklamy outdoorowej są także telebimy, jakie umieszczane są w najróżniejszych częściach miast. I tak na przykład, interesujący telebim Radom Struga ulica jest w stanie przyciągnąć koncentrację sporej liczby osób i zachęcić ich do skorzystania z produktu naszej firmy: Medas.

Tags: efekty, IT, opcja