W Polsce obowiązuje ustawodawstwo, które informuje o tym, że każdy zatrudniony musi co jakiś czas zaliczać szkolenia BHP

Posted on 14/04/2019 7:55am

Większość osób czynnych zawodowo ma za sobą już mnóstwo kursów BHP. Jednak, nie każda firma jest zobligowana zatrudniać w tym celu szkoleniowca na stałe.


Bywają takie dziedziny, w których kursy BHP to czysta formalność.
Internet
Author: Andrew Hart
Source: http://www.flickr.com


Najczęściej dotyczy to stanowisk biurowych, gdzie pracownicy siedzą w biurach. W sumie, w tych warunkach trudno o jakiś wypadek. Jednakże, są takie profesje, gdzie kursy BHP są bardzo ważne oraz poszerzone. Najczęściej chodzi o specjalistów w zakresie budowy i pracy na wysokościach, ale również o górników i policjantów. Tych profesji jest na pewno znacznie więcej. Aby przeszkolić swoich podwładnych, nie musimy zatrudniać behapowca. Możemy podpisać umowę z zewnętrzną firmą. Jeśli jesteśmy z województwa mazowieckiego i interesuje nas obsługa BHP Warszawa ma masę spółek, które chętnie podejmą się współpracy z nami.

Na niniejszej stronie jest dużo rzeczowych wiadomości, ale szybko przeczytaj także inne szczegółowe informacje biznes franczyza. One również są bez wątpliwości godne uwagi.

Behapowcy będą profesjonalni i przekażą naszym pracownikom wszelkie istotne informacje. Ponadto, obsługa BHP nie polega wyłącznie na robieniu kursów dla pracowników, ale także na sprawdzaniu urządzeń w miejscach pracy oraz dróg ewakuacyjnych. Na dodatek, usługi mogą obejmować też opracowywanie dokumentacji stopnia ryzyka na wielu stanowiskach oraz dokumentacji powypadkowej. To wszystko będzie wchodziło w skład pakietu, na który się zdecydujemy.
Dzięki podpisaniu umowy z firmą zewnętrzną duża część obowiązków przestanie być naszym problemem. Należy zatem rozważyć tę opcję.

Tags: kurs, pracy, problem, dług, urząd